מזה?

מערכת בקרה אוטומציה מורכבת מחיישנים, מפעילים והבקר. הבקר הוא המוח של מערכת האוטומציה. הוא לוקח קלט מחיישנים ומשווה אותו לסט של הוראות מתוכנתות מראש שהוגדרו לו. לאחר מכן, הבקר קובע איזה מפעיל להפעיל על מנת לבצע את הפעולה הרצויה וזה בעצם האוטומציה.

מערכות בקרה אוטומטיות הן סוג של מערכת בקרה המשתמשת בסוג כלשהו של משוב כדי לווסת את התנהגות המערכת. לולאת משוב היא תהליך שבו קלט, או קבוצת תשומות, מושווים עם פלט או קבוצה של פלטים ולאחר מכן משמש כבסיס לתיקון כל הבדל ביניהם.
לולאות משוב מסווגות לשני סוגים: חיובי ושלילי. לולאת משוב חיובי מגבירה אות כניסה, בעוד שלולאת משוב שלילי מפצה עליו.

עוד תוכלו לדעת על מערכות מסוג זה..

מערכות בקרה אוטומציה משמשות לבקרת אוטומציה של תהליך או ציוד. הם משמשים בתעשיות כמו רכב, תעופה וחלל, עיבוד שבבי ועוד.

מערכת בקרה היא מערכת השולטת במכונה או תהליכים, תהליך בודד או במספר תהליכים. ניתן לסווג אותם לשני סוגים: מערכות בקרה אוטומטיות ומערכות בקרה ידניות. מערכות בקרה אוטומטיות משתמשות בסוג כלשהו של משוב כדי לקבוע מה צריך לעשות על מנת לשמור על מצב או פלט רצויים מהתהליך הנשלט. למערכות בקרה ידניות אין כל משוב מהתהליך הנשלט והן מסתמכות על קלט אנושי כדי להחליט מה צריך לעשות הלאה – אלה מערכות אליהן בדרך כלל מוצמדים באופן קבוע מפעיל/ה.

איך בעצם כל המערכת הזאת עובדת ואיך זה מייעל את העבודה?

בחלק זה, נדבר על איך פועלים תהליכי בקרה אוטומציה בתעשייה ואיך תהליכים מבוקרים ואוטומטיים שנכנסים אל רצפת הייצור מייעלים את העבודה בכל רגע ורגע וחוסכים הרבה מאוד כסף. אוטומציה של תהליך היא דרך לעסק לצמצם את כמות הזמן והמשאבים הדרושים להשלמת משימה. ניתן להשתמש באוטומציה כדי לייעל משימות שגרתיות, להגביר את היעילות ולהפחית טעויות אנוש.

על מנת שתהליך אוטומטי יצליח, הוא צריך להיות מסוגל לבצע את המשימה בעצמו ללא כל התערבות אנושית. המשמעות היא שהמערכת צריכה להיות בעלת צורה כלשהי של בינה מלאכותית או למידת מכונה כדי שהיא תוכל ללמוד מהטעויות שלה ולהשתפר עם הזמן.

אוטומציה היא השימוש במכונות לביצוע עבודה שאחרת הייתה נעשית על ידי בני אדם. זה יכול ללבוש צורות רבות, כולל מכוניות בנהיגה עצמית, פסי ייצור אוטומטיים, ניתוחים רובוטיים ומוזיקה ממוחשבת.

תהליך האוטומציה בתעשייה כולל ארבעה שלבים:

  1. עיצוב התהליך
  2. יישום התכנון
  3. אוטומציה של התהליך
  4. מעקב ותחזוקה של התהליך

השימוש באוטומציה בתעשייה היא דרך להוזיל עלויות ולהגביר את היעילות והתפוקה מכל מערך הייצור. אוטומציה נתפסת כהתקדמות בלתי נמנעת עבור תעשיות, במיוחד עם עליית עלות ששכר העבודה אותו אנחנו חווים בימים אלו ממש.

ישנם סוגים רבים ושונים של תהליכי אוטומציה המשמשים בתעשייה, אך לכולם יש דבר אחד במשותף: כולם נועדו להפחית את העבודה הידנית. תעשיות המשתמשות באוטומציה במשך שנים כוללות תחבורה, ייצור וכרייה. האוטומציה הוכנסה גם לתעשיות אחרות כמו בריאות וחינוך.

איך אנחנו יכולים לעזור לכם?

אנו במרקון מספקים ללקוחות את הכלים והשירותים שהם צריכים כדי להפוך את תהליכי העבודה שלהם לאוטומטיות. אנו עוזרים להם ליצור בקרות אוטומציה שיהפכו את העסק שלהם ליעיל ורווחי יותר.

מרקון היא חברה המתמחה בתהליכי בקרה אוטומציה לעסקים. אנו נעזור גם לכם ליישם תהליכי מבוקרים ואוטומטיים בעסק שלכם על ידי מתן הכלים והשירותים הדרושים לך.

Marcon היא ספקית מובילה של פתרונות בקרת אוטומציה ברמה ארגונית בארץ. אנו מספקים מגוון רחב של מוצרים ושירותים כדי להפוך את תהליך הייצור לאוטומטי.

אנו עוסקים בתחום זה למעלה מ 10 שנים וסיפקנו פתרונות לכמה מהמותגים הידועים והמוכרים בארץ. לצוות שלנו יש ניסיון רב בתהליכים אלו ויכול לעזור לך ליישם אותם גם בעסק שלך.

מהו תהליך העבודה במידה וסגרתם איתנו?

תהליכי בקרת אוטומציה חיוניים לכל עסק שרוצה להשיג יתרון תחרותי. ניתן ליישם את התהליך אצלכם בעסק על ידי ביצוע השלבים הבאים:

שלב 1: אנחנו נגדיר את היקף הפרויקט.
שלב 2: נזהה את כל המשימות שצריכות להיות אוטומטיות.
שלב 3: ננתח את המצב הנוכחי של כל משימה ומתוך זה נבין מה צריך לשנות או לשפר לפני שתתבצע אוטומציה.
שלב 4: בשלב זה נתעדף משימות על סמך חשיבותן, מורכבותן והזמן הנדרש להשלמתן.
שלב 5: ניצור תוכנית מפורטת עם לוחות זמנים עבור כל משימה והקצאת אחריות לכל משימה.
שלב 6: התחלת הטמעת שינויים במודל העסקי או במבנה הארגוני שלך לפי הצורך כדי לתמוך בתהליך החדש.
שלב 7: מזל טוב! שיהיה ברכה והצלחה!

אתם יכולים ליצור איתנו קשר כאן דרך הסטריפ צור קשר או להתקשר אלינו.

אם אתה צריך ציוד אוטומציה מותאם אישית, יש לנו צוות מהנדסים פנימי שיכול לעזור לך בכל שלבי הפרויקט, מהתכנון ועד לביצוע העבודה ומעבר לו. אם אתה רוצה מוצרי מדף אז גם את זה יש לנו.

אוטומציה היא המפתח להצלחה בתעשיית הייצור. על ידי אוטומציה של תהליכים, חברות יכולות להפחית עלויות, לשפר איכויות ולהגביר את יעילות הייצור.

אנו מציעים פתרונות אוטומציה המותאמים לצרכים הספציפיים של כל לקוח, לרבות מערכות בקרה הניתנות לתכנות מורכב. אנו מציעים גם סיוע בתכנון ופיתוח פתרונות אוטומציה חדשים.

צור איתנו קשר למידע נוסף על האופן שבו החברה שלנו יכולה לבנות תהליכי אוטומציה ובקרה לעסק שלך, המספר שלנו: 04-9506090, ניתן גם להשאיר פרטים ואנחנו נחזור אליכם.

איגוד התעשיות הרובוטיות מעריך כי למעלה מ 70% מהמשימות במפעל ניתנות לאוטומטיות באמצעות הטכנולוגיות העדכניות. ישנם יתרונות רבים לאוטומציה של התהליכים שלך. אתה מקבל איכות טובה יותר, יעילות גבוהה יותר ועלויות ייצור נמוכות יותר.

יתר על כן, עם Robotic Process Automation (RPA), התהליך מדויק ושקוף יותר מאי פעם. עם RPA תוכלו לגלות בדיוק מה קורה במפעל שלכם בכל זמן נתון על ידי צפייה במסכי הרובוטים ותראו מה הם רואים ומבינים ומשם לקבל החלטות מדויקות יותר.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו

השאר לנו פרטים

נציג יחזור אליך בהקדם