מצלמות תעשייתיות

במפעלים המתקדמים כיום, ישנן מצלמות תעשייתיות לבקרה על קווי הייצור בכל שלבי התהליך. המצלמות יודעות לתת שלל פתרונות לאיתור פגמים במוצר ולהתריע על כך במידת הצורך עוד לפני שנארז ונשלח.

מצלמות תעשייתיות לפסי ייצור במפעלים

מצלמות ויז’ן הן מצלמות מתקדמות הכוללות גם תוכנה לעיבוד הנתונים בשילוב של מערכות בקרה ואוטומציה. מצלמה תעשייתית כוללת תוכנת עיבוד המשמשת כמערכת חכמה לביצוע פעולות צילום ללא צורך במחשב או שילוב של כוח אדם אנושי. המערכות של מצלמות ויז’ן כוללות בתוכן כלים מתקדמים לשם עיבוד תמונות וניתוח הלוגיקה כניסות של מערכות תקשורת שונות המתקשרות עם מערכות בקרה שונות בקו הייצור, הכל על פי דרישת הלקוחות ועל פי אופי המבנה העסקי או הפרטי הקיים.

המצלמות מאפשרות תוצאות מהירות לשם יעילות בדיקת המערכת והן ארוזות בתוך אריזות מוגנות ואטומות המתפקדות גם במפעלים כבדים עם אזורי ייצור המפיקים לכלוך או רטיבות מאסיבית. מצלמות אלו חשובות למערך תקין וחסכוני יותר של מפעל הייצור או המבנה ומאפשרות בדיקה בזמן אמת, גיבוי וחיסכון רב בכוח אדם או בעלויות.

ישנו מגוון גדול ביותר של מצלמות VISION בעלות אפשרויות מגוונות ויכולות רבות בהתאם לדרישת הלקוחות או לאופי המבנה. החל ממצלמות בסיסיות הכוללות מערכת עיבוד בסיסית עם רזולוציה מינימאלית, קלים להפעלה וידידותיים למשתמש גם ללא בעלי רקע טכני,  ועד למצלמות עם כלי ממשק מתקדמים יותר ויכולות שימור קבצים גדולים יותר, מצלמות עם יכולת עיבוד ופליטת מידע גבוהים יותר, רזולוציות מתקדמות גבוהות יותר, עם רגישות גבוהה הדורשים ניסיון ורקע בשימוש והפעלת המצלמה. מצלמות לצילום בשחור לבן או בצבע וכדומה .

אצלנו בחברת מרקון תקבלו את הפתרון הנכון אותו נתאים במיוחד עבורכם כדי ליצור מערכת בקרה חכמה לפסי הייצור שלכם, כזאת שתחסוך בעלויות תפעול, תגדיל את התפוקה ותשפר את תפעול הפס שלכם. צרו איתנו קשר דרך תיבת צור הקשר למטה או מכאן.

ייעול פסי הייצור חשוב לכם?
דברו איתנו! השאירו את הפרטים וניצור איתכם קשר.
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו

השאר לנו פרטים

נציג יחזור אליך בהקדם