בקרת מבנה

מערכת בקרת מבנה היא מערכת ממוחשבת לניהול, שליטה ובקרה המותקנת במבנים ושולטת ומפקחת על המערכות המכניות והחשמליות בבניין כגון מיזוג-אוויר, אוורור, תאורה, מערכות אספקת החשמל, מים, ביוב ואינסטלציה, מערכת גילוי וכיבוי אש ועשן, חנייה וביטחון.

המערכת ממומשת על ידי מחשב מרכזי אחד או יותר המחובר למערכות השונות. תוכנה ייעודית מעבדת את המידע המגיע מבקרים מתוכנתים המותקנים על המערכות השונות. באמצעות התוכנה ניתן לשלוט במערכות השונות בצורה אוטומטית או ידנית.

מערכות ניהול ובקרת מבנים מותקנות לרוב במבנים גדולים ועתירי מערכות חשמליות ומכניות. המערכות המודרניות מאפשרות למנהל האחזקה שליטה מרבית בפרמטרים השונים ומידע מפורט לגבי המצב של כל אחת מהמערכות, התראה מהירה על תקלות טכניות וכמו כן חיסכון באנרגיה, מים וכדומה.

דברו איתנו ואנחנו נעזור לכם לייעל את תפעול המבנה

מלאו את הפרטים ונדאג לחזור אליכם במהירות

בקרת מבנה בשליטה מלאה

מערכת לניהול מבנה המכונה גם בקרת מבנה, היא מערכת חשובה ביותר כמערכת ממוחשבת המיועדת לניהול, שליטה ובקרה במבנים על מנת לשלוט ולפקח על כל המערכות המכאניות והחשמליות במבנה, החל מבקרה על מיזוג האוויר, התאורה, כל מערכות אספקת החשמל, ועד לבקרת מבנה על המים, הביוב ואינסטלציה, חנייה וביטחון.

בקרת מבנה פועלת באמצעות מחשב מרכזי ראשי או על ידי כמה מחשבים המחוברים למערכות השונות. תוכנה ייעודית הנמצאת במחשבים אלו מעבדת את המידע המגיע מהבקרים המותקנים על המערכות השונות, וכך ניתן לשלוט במערכות אלו בצורה אוטומטית או ידנית.

מערכות ניהול של בקרת מבנים נפוצים לשימוש לרוב במבנים גדולים הכוללים מערכות חשמליות ומכאניות עתירות ורבות. באמצעות הבקרה המערכות המודרניות יאפשרו למנהל האחזקה שליטה מרבית בכל הפרמטרים השונים, וכן את האפשרות לקבל מידע מפורט ומיידי לגבי המצב של כל אחת מהמערכות, דבר החשוב ביותר בכדי לקבל התראה מהירה על תקלות טכניות וכן כדי ליצור חיסכון רב באנרגיה, מים וכדומה. מערכות הבקרה הן חשובות ביותר כיוון שהן פועלות לייעל ולשפר את מערכות הייצור בתעשייה כדי שתפעלנה בצורה יעילה ומדויקת יותר. תהליך זה יוכל לשפר גם את ניהול מערכות המבנה וכן יאפשר מתן שירות ברמה מקצועית גבוהה יותר ללקוחות.

בין היתר מערכת הבקרה מאפשרת חיסכון רב, מהירות הפעלה גבוהה יותר של כל המערכות וכן עמידות לתנאי סביבה משתנים.

מרקון תשמח למצוא יחד איתכם את הפתרון היעיל ביותר עבור ניהול ותפעול שוטף של המבנה שלכם. אנחנו מזמינים אתכם לדבר איתנו דרך מספר הטלפון שלנו כאן בצור הקשר או לשלוח לנו הודעה כאן למטה.

רוצים לבדוק איך נוכל לעזור לכם?

מלאו את הפרטים ונדאג לחזור אליכם במהירות

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו

השאר לנו פרטים

נציג יחזור אליך בהקדם