רובוטיקה

ענף הרובוטיקה התעשייתית מתפתח מאוד ומתחדש עם השנים וניתן כיום לשלב רובוטים תעשייתיים במספר רב של פתרונות לייעול תפוקת הייצור וחיסכון בכוח אדם.

רוצים לדבר איתנו?
אתם מוזמנים לשבת איתנו על כוס קפה

אוטומציה ורובוטיקה

תהליך של שיפור וייעול יכולות הייצור במפעלים או אף בעסקים קטנים, יצרו מצב חשוב של חיסכון במשאבים בין אם זה חיסכון בכוח אדם או בזמן ואנרגיה. לכן חשוב לפקח על שילוב אוטומציה ורובוטיקה כך שיהיה האופטימאלי ביותר למבנה ולעסק ויוזיל עלויות.

תחום פיתוח המוצרים בנושא חייב להתאים לדרישות הלקוח ולצרכיו ויש להתאים את התכנון לכל מבנה בנפרד, ולזה חשוב לשים לב.

אוטומציה ורובוטיקה נדרשים לניסיון רב בתחום פיתוח מכונות והתמחות בנושא ציוד לטכנולוגיות השונות בתעשייה החל ממכונות המשולבות לתחום הרפואי, לתחום הפלסטיקה ועד לתחומים של תעשיית האלקטרוניקה, ייצור ציוד עבור מערכות סולאריות, אנרגיה ירוקה ועוד כאשר חשוב שכל אלו ישולבו בתהליכי בקרה של איכות בגימור המוצרים. חשוב להקפיד גם על תקני איכות מוסמכים בהתאם לתקנים הבינלאומיים. תחומים הרובוטיקה כוללים בין היתר נושאים כמו אוטומציה של פיתוח, ייצור, תכנון והרכבה של מכונות ומתקנים פיתוח תכנון וייצור של מכונות מהירות תכנון וייצור מערכות שינוע על מנת לשלב אותן בין מכונות וקווי ייצור שונים, תפעול תעשייתי הכולל העברת מוצרים בין תחנות עבודה באמצעות מכונות או רובוטים, מכונות לטעינה ופריקה של מוצרים ממכונות ייצור או אליהן. ליווי לקוחות בפיתוח המוצרים עם תכנון לאוטומציה, ייעוץ בתחום הרובוטיקה, בניית רובוט תעשייתי והבקרה לגבי העלות האיכות, כוח האדם וכיוצא באלו, ייצור מערכות לבדיקות איכות וביקורת, פיתוח וייצור מנגנונים הכוללים שליטה מרחוק ועוד.

הצלחנו לעניין אתכם ואתם רוצים לדבר עם מומחים בתחום? אל תהססו להתקשר אלינו דרך המספר שנמצא כאן בצור קשר או להשאיר לנו פרטים כאן למטה ואנחנו נחזור אליכם.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו

השאר לנו פרטים

נציג יחזור אליך בהקדם

דילוג לתוכן