חדירת גשמים אל לוחות חשמל גורמת להשבתת מפעלים

לוחות חשמל | מרקון

איטום שלא נעשה כמו שצריך ובידוד המערכת שלא בוצע לפי התקן מאפשרים לגשמים לנזול אל לוחות החשמל במפעלים ומונעות את המשך תפעולו, דבר זה גורם לנזקים גדולים וחמורים של הציוד, תשתית החשמל והמכונות ברצפת הייצור וגרוע מכך מסכן באופן ממשי את חיי העובדים באותם המפעלים. הימים של תחילת החורף הם ההתראה האחרונה שניתנת לבעלי המפעלים בכדי למנוע את המצב של השבתת המפעל, אלה הם הימים האחרונים בהם ניתן להיערך לקראת ימי הגשמים.

עכשיו כשאנחנו נמצאים בזמן שהאביב בעת כתיבת שורות אלו, זה הזמן להתכונן לקראת החורף הבא ולהיערך בהתאם על מנת למנוע את התקלות העלולות להתרחש בשנה הבאה. פעולות אלו של מיגון מקורות החשמל במפעל הם קריטיים!

מאיפה זה מגיע והיכן נמצאות נקודות התורפה?

רצפת הייצור במפעלים רבים חשופה בחורף לסכנה ממשית של חדירת מים ללוחות החשמל והמכונות של המפעל. מצב מסוכן זה של חדירת מים ללוחות החשמל יכול לגרום לפגיעה בעייתית מאוד במתקני החשמל והייצור ולהפסקת הפעילות במקום, וזה עוד במקרה “הטוב”, במקרה הגרוע מכל זה יכול לגרום לשריפה כוללת של המפעל! לא משנה איזה מקרה יקרה, יגרמו למפעל ולבעליו נזקים כספיים משמעותיים, שכדאי למנוע אותם ויש להם פתרונות.

לוחות חשמל | מרקון

באיזה פתרון אנחנו ממליצים לכם להשתמש כדי להגן על לוחות חשמל?

בחברת Technologies Emat המציאו את חומר הבידוד הייחודי בשם NGC750 אשר מבוסס על תרסיס PVC. חומר הבידוד הזה מצפה ממש בצורה פשוטה ובמהירות רבה את נקודות החולשה בלוחות החשמל, הבקרה ובפסי הצבירה ע”י כך שהוא מבודד אותן באופן מוחלט מהחשמל. יתרון נוסף של החומר המבודד שפותח ב Emat הוא שעת מקרה של תקלה או בעת של צורך בטיפול תקופתי אפשר להורידו בקלות ממש ולבצע באופן מיידי את התיקון הנחוץ על מנת לפתור את התקלה. אחרי שסיימנו לתקן את התקלה אנחנו נצטרך לצפות מחדש עם החומר המבודד רק את הקטע ממנו הסרנו את החומר האיטום כך שהחומר שרוסס מחדש מתחבר באופן מושלם ללא תפרים וללא חדירות מים.

כמה מילים מנציג החברה:

סמנכ”ל השיווק בחברת Technologies Emat, גל וואלך אומר: “יוצא לנו כל שנה להיתקל בהרבה מאוד מקרים של חלחול מים אל תוך לוחות חשמל ולפסי הצבירה, דבר שמביא את המפעלים לנזקים גדולים מאוד, נזקים שגורמים להם להוציא סכומים נכבדים על תיקונים וחידושים של התשתיות. אנחנו מאמינים במוצר שלנו ויודעים שבהשקעה סמלית באופן יחסי ובעבודת יישום פשוטה למדי, כזאת הנעשית באופן מיידי ניתן למנוע חדירת מים, ולשמור על תשתיות החשמל ולהגן על העובדים במקום ועל כל המפעל והרכוש שבו” .

חומר הבידוד NGC750 מחזיק בכל התקנים לבידוד חשמלי ופיזי המחויבים ( 42KV/mm) בנוסף, חומר הבידוד של החברה גם מחזיק בתקן של מעכב בערה ברמה הכי גבוהה (V0 לפי UL94). חומר שלנו גם מונע היווצרות של קורוזיה על גבי פסי הצבירה הקיימים במבנה של מפעלים שיש אצלם חשש להיווצרות שכזאת.

 
הכירו את החברה

Technologies Emat, היא חברה הממוקמת באזור התעשייה משגב, העיסוק שלה הוא בפיתוח וייצור פתרונות חדשניים וחכמים לציפוי, בהם ניתן להשתמש לבידוד, מניעה של קורוזיה ואיטום מפני נזקי טבע כמו בעיות של חדירת מים וזמן שימור ממושך של המוצר המצופה בחומרים המבודדים. בין הלקוחות הגדולים של חברת Technologies Emat נמצאים מערכת הביטחון, צינורות המזרח התיכון, עיריית ת”א, כי”ל, ומכתשים נתיבי גז.

 
מה דעתנו והמלצתנו בנושא?

ההמלצה שלנו במרקון לגבי מקרים כאלו של נזקי טבע תואמת לפתרון שהבאנו בפניכם כאן. יוצא לנו לטפל במקרים של חדירת מים אל לוחות חשמל של לקוחותינו אשר ניזוקו בזמן החורף בשל אי איטום תשתיות החשמל במפעלים. אנחנו מצטרפים להמלצה של החברה. מיגון של תשתיות החשמל אצלכם ימנעו נזקים כבדים והוצאות בלתי מתוכננות של סכומים גדולים מאוד. במידה ויש אצלכם בעיות של חדירת מים אל תשתיות החשמל ותזדקקו לבניית לוחות חשמל חדשים, אנחנו נשמח להעניק לכם שירות מהיר, אדיב ואיכותי. דברו איתנו ושתפו אותנו בכל שאלה שיש לכם, אפשר לדבר איתנו כאן.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו

השאר לנו פרטים

נציג יחזור אליך בהקדם