בקרים מתוכנתים - תהליכי עבודה חכמים

בכל מערך ייצור ממוחשב בתעשייה קיימת מערכת בקרה ראשית המותקנת ופועלת בצורה אוטומטית. מקצועיות בנושא שילוב בקרים מתוכנתים בתעשייה דורשת את הכרת הנושא של בקרים מתוכנתים תעשייתיים מהחברות החדישות ביותר ומהסדרות המשוכללות ביותר. זה כולל את לימוד והבנת כלי התכנות שלהם. באמצעות בקרים אלו ניתן לבנות תכניות עבודה ופעולה לפסי ייצור וכן להפעיל בקרת מבנים בתעשייה הפרטית או הציבורית, או בקרה בתחומי החקלאות. התחום נדרש לצבירת ידע בכתיבת קוד עדכני ורלוונטי למכונות עדכניות, וכן שימוש בכלי התכנות המתקדמים של היום תוך כדי הכרת ועבודה בתוכנות העדכניות ביותר.

באמצעות בקרים מתוכנתים החיים נהיים קלים יותר


האוטומציה שנכנסה באופן מואץ גם לתחום הבית החכם פועלת כיום באמצעי זה – הפעלת הבית החכם מתאפשרת תוך כדי הכרת ושילוב טכנולוגיה זו על ידי חברה המובילה בשוק, היא מאפשרת הכרת טכנולוגיות ללא צורך בתכנות וזאת על ידי רכיבים המוכרים בשמם המקצועי מסוג PLAG AND PLAY. התחום של בקרים מתוכנתים לבית החכם כולל את נושאי הכרת כלי התכנות לבית חכם, תכנון של חדר חכם ועד לתכנון עסקי מקיף של משרד חכם.

תכנון נכון של הבקר המתוכנת חשוב ליעילות העבודה

זהו נושא מרכזי בתחום הסביבה התעשייתית, כאשר לחומרת הבקר ולאופן פעולתו יש משקל רב ועיקרי בתפעול המערכות כולן, לכן המערכת כוללת נושאים כמו עקרונות התכנות, באילו שפות תכנות מקובלות משתמשים על מנת להפיק את המערכות האלו, מהן הפונקציות וכל המשתנים הקיימים במערכת זו וכיצד הן יועילו לתפקוד העסקי של כל לקוח ולקוח ויענו על צרכיו. אלו תכניות בקרה מיוחדות ניתן לכתוב עבור המבנה וכיצד להריץ אותן הלכה למעשה, מהן התכונות והמאפיינים של כלי הבקרה וכיצד ניתן להשתמש בהן לא רק באופן טכני אלא גם באופן יעיל לצרכי הייצור של המקום וכן לשם חיסכון בעלויות, אפשרויות של חיבור ותכנות של חיישנים אנלוגיים או מצלמות, מסכים חכמים, הצגת נתונים גרפיים וכל מידע נחוץ בצורה נוחה ויעילה, הכרת הטכנולוגיה לשם תכנון המשרד או החדר החכם במבנים הכוללים סביבת מגורים או סביבה עסקית של משרדים, ניצול אנרגטי וחיסכון אנרגיה באמצעות בקרה חכמה למשל על גופי תאורה, מעליות, משאבי תקשורת מים חשמל ועוד.

מאיפה מתחילים ועם מי עובדים 

רבים מאנשי תעשייה מתחום החשמל והאוטומציה נחשפים בעבודתם לבקרים מתוכנתים וחשוב לא רק להכיר את התחום עם מספיק רקע בנושא, אלא חשוב עוד יותר לעבוד עם חברה המשווקת ותומכת במגוון רב ביותר של בקרים בתעשייה המתקדמת והמשוכללת ביותר תוך כדי קבלת כל הייעוץ והמידע המקיף והרלוונטי. הדור החדש של הבקרים מבוסס כיום על פתרון תעשייתי המאפשר מהירות עיבוד גבוהה, קלות ונוחות בשימוש וכן גודל קומפקטי כל זאת מבלי לפגום במודולים שונים לרשתות תקשורת, כולל רכיבים אנלוגיים עם גמישות גבוהה וביכולת להגדיר את המערכת לצורך היישומי השונה באופן חדשני, מתקדם ומהיר.

במידה ואתם מחפשים את החברה שתתן לכם את הפתרון למגוון צרכים שיש לכם מבקר מתוכנת אנחנו במרקון נדע להתאים לכם בדיוק את הבקר הנכון, מכוון שאנחנו עובדים עם מגוון חברות המציעות מגוון בקרים. רוצים לדבר איתנו? התקשרו עכשיו או לחצו להשארת פרטים. 

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו

השאר לנו פרטים

נציג יחזור אליך בהקדם