בקרים מתוכנתים | MARCON

בקרים מתוכנתים – לחיסכון באנרגיה במגזר העסקי והפרטי

אנו רואים במגוון תחומים בתעשייה בקרים פשוטים וישנים, אך עם השנים הטכנולוגיה התפתחה ואנו יכולים כבר לשמוע על המושג בקרים מתוכנתים, גם במגזר הפרטי כגון בקרים שמיועדים לאזעקה, למדידת טמפרטורה, בקרת בית חכם ועוד. לא אחת שאלתם את עצמכם, כיצד פועלת האזעקה שלכם, כאשר אתם נמצאים מחוץ לבית ושולחת אליכם התראה בטלפון החכם שלכם, אם היה ניסיון של פריצה. התשובה היא באמצעות בקרים משוכללים שתוכנתו לביצוע עבודות שונות. הבקר בעצם, מקבל מידע מרכיבי המדידה ומעביר אותו דרך תוכנה הצרובה בו וכך, ממנו חזרה אל רכיבי הקצה כמו: מנועים, מנורות, ברזים ועוד.

גם כאשר מעוניינים בבקרת מבנה כאשר באמצעות מערכות משוכללות ניתן לחסוך באנרגיה וייעול העבודה. באמצעות בקרים מתוכנתים המחוברים למערכת של בקרת מבנים, ניתן לשלוט על מערכות שהן חיוניות במבני תעשייה ובבנייני משרדים. החיסכון בחשמל, נעשה באמצעות בקרים אלה, שהם מבצעים כיבוי אוטומטי של מזגנים, תאורה והכול באמצעות חיישנים הבודקים אם ישנם אנשים בחדר. גם מעלית שיש להפוך אותה למתכונת שבת, משתמשים בבקר מתוכנת.

היתרון הבולט שניתן להוציא ממערכת שיש בה בקרים מתוכנתים

היתרון הבולט של בקרים מתוכנתים הוא שניתן להוציא דוחות מהמערכת וכך למעשה, ניתן יהיה ללמוד על אזורים שונים או חדרים בבניין, אשר צורכים אנרגיה שהיא גבוהה יותר משאר החדרים בבניין. השליטה המלאה וההתייעלות של האנרגיה, תוך מטרה אחת שהיא חיסכון באנרגיה, מאפשרת לתעשיינים רבים, בעלי חברות ובעלי עסק לחסוך כסף רב.

גם בתחום האבטחה, מערכת של בקרת מבנים, יכולה לשלוח התראות על פתיחת דלתות שלא בשעות המקובלות שבהן פועלת חברה, מפעל או בית עסק, מה שיתריע על ניסיון פריצה למבנה באופן מידי.

בקרת טמפרטורה באמצעות בקרים חכמים

רשתות מזון רבות וכן, בהעברת מזון קפוא לרשתות של מרכולים, קיים הצורך בבקרת טמפרטורה, כשהחשיבות היא לשמור על המזון שיגיע טרי ליעדו. תקלה במקרר, יכולה לגרום להפסד רב של עשרות אלפי שקלים ולכן, שימוש עם בקרים מתוכנתים שמיועדים לשמירה נכונה של הטמפרטורה, מסייעים המון גם למרכולים או ספקי מזון שמעבירים מזון באמצעות קירור.

פתרונות יעילים למערכות חשמל רק בחברה מוכרת

על מנת לייעל את החברה, המפעל, העסק או הבית שברשותכם, מומלץ להתייעץ עם חברה מוכרת וותיקה, אשר מתמחה בפתרונות יעילים למערכות חשמל. אחת מהחברות הללו שנחשבת למובילות בתחום זה, הינה חברת Marcon שהיא מתמחה בבקרה ואוטומציה. החברה, עוסקת בייעוץ, תכנון ,ביצוע וניהול פרויקטים בשיטת ה- TURN KEY. לחברה, צוות מהנדסים מיומן המלווה את לקוחותיה של החברה לאורך כל השלבים בפרויקט.

החברה מציעה שירות לבקרי תעשייה, פיתוח מערכות בקרה מתקדמות, שדרוג מערכות בקרה, בקרת מבנה, פיתוח מערכות רובוטיות, פיתוח מערכות VISION, ייעול תפוקת ייצור וכן, פיתוח מערכות בקרה מתקדמות.

ממליצים עלינו

מתוך הפרויקטים שלנו

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו

השאר לנו פרטים

נציג יחזור אליך בהקדם