בתחום של חשמל ובקרה במכונות ייצור, אנחנו לא יכולים להתפשר על המקצועיות, ניסיון ואיכות של החברה שמתכננת, בונה ומטפלת בהם אצלנו. תמיד יוצא לנו לשמוע עוד על מקרים כאלה ואחרים בתוך התעשייה על בעיות “צורמות” שברורות לכולן שהן לא היו צריכות לקרות אילולא צוות מקצועי היה מתכנן ומטפל במערכות החשמל כמו שצריך. רוב החברות והמפעלים בכל הגדלים בתעשייה הישראלית, בכל סדרי הגודל קטנים, בינוניים וגדולים יודעים ומבינים כי חשמל ובקרה במכונות ובקו הייצור מצריכים עמידה ברמות המקצועיות והנוקשות הכי גבוהות שיש היום בעולם. קרו לא מעט מקרים בתעשייה שמערכות היו ברמה מאוד נמוכה ולפעמים היו מקרים שממש היו בגדר סכנת נפשות והפסדים כספיים משמעותיים מאוד. מתוך מקרים כאלו אנחנו בחברת מרקון שמנו לעצמנו כאחד מהערכים המובילים שלנו “עבודה איכותית”, אין לנו מקום לפשרות, רק עבודה איכותית באה בחשבון. מרקון למען האמת מוכרת במגוון רחב של סוגי התעשייה ושמנו תודה לאל הולך לפנינו בעיקר בגלל שהעבודה שלנו איכותית, יעידו על כך לקוחותינו בעצמם.  

חשמל ובקרה | מרקון

חשמל ובקרה במכונות וברצפת הייצור

תעשייה גדולה ממגוון סוגים תמיד מחפשת את האמצעים השונים במנגנוני בקרה בשביל מערכות הייצור כדי לוודא שמכשורי בקרה כמו, מדידה ורישום לדוגמא שמשתמשים בהם אכן עומדים ברמות הקפדניות ביותר של איכות. לא כל חברה תצליח להגיע לרמות בקרה גבוהות של תהליכי הייצור, אלא רק חברה שתחום הבקרה הוא אחד מתחומיה העיקריים שמגיעים לכל פרויקט חדש עם ניסיון וידע מצטבר, רק כך תוכלו להבטיח לעצמכם את הצלחת הפרויקט.

במידה ויש לכם תקלה באחת ממערכות המכונות של רצפת הייצור או שאתם רוצים לצאת לפרויקט חדש, תוכלו להרגיש בביטחון מלא כשאתם תבחרו בנו במרקון כדי שנבצע את המשימה בצורה איכותית, מקצועית ומהירה עם ליווי לאורך כל הדרך. בשבילנו אתם תמיד תעמדו במקום הראשון במקום הראשון.

קצת עלינו ובמה אנחנו מאמינים

חברת מרקון הוקמה ע”י יובל בן שושן, מתוך רצון לקחת חלק בפיתוח התעשייה בישראל ומתוך הבנה שעולם האוטומציה הולך עם הזמן להחליף את כוח האדם ולכך נדרשת יצירתיות להפוך את מערך התפעול האנושי למערך אוטומטי ומדויק ביותר. אנו מאמינים כי תחום החשמל ובקרה בישראל יהיה ענף בעל שם עולמי העומד בסטנדרטים הגבוהים בעולם, בזכות ההון האנושי העומד מאחוריו. אנו מאמינים ומבינים כי עולם הבקרה על ייצור ועל מכונות מחייב ליצור שילוב ייחודי של ידע וניסיון עשירים ועדכניים, יחד עם יחס חם, כי בכל זאת אנחנו בני אדם.

מה תעשו כשתצטרכו לבנות או לתקן ארונות לוחות חשמל ובקרה?

בפעם הבאה כשתרצו לצאת לפרויקט חדש של הכנסת מערכת בקרה למכונות או לייצור אצלכם אנו נשמח מאוד להגיע אליכם ולבחון במשותף את הפרויקט ולראות איך אנחנו יכולים לעזור לכם להתקדם עם תחום הבקרה אצלכם ולהוביל גם אתם בתחומכם בזכות היתרונות שמביא איתו עולם הבקרה.  אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר כאן דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו

השאר לנו פרטים

נציג יחזור אליך בהקדם