איך אוטומציה ובקרה משולבים כיום בתעשייה?

אוטומציה ובקרה משולבים בתעשיות בדרכים שונות. בתעשיית הייצור, הרפואה, התעופה ועוד, האוטומציה משמשת להפחתת עבודה ובקרה על פעולות רבות.
ניתן לראות באוטומציה, כמחליף שלנו בני אדם במכונות, זאת הדרך של חברות לחסוך כסף מכיוון שהיא מפחיתה את עלויות העבודה והבקרה בהם הן משקיעות זמן וכסף רב. אוטומציה קיימת כבר זמן מה ונמצאת בשימוש בתעשיית הייצור כבר שנים – אבל רק בשנים האחרונות ראינו את השתלבותה בתעשיות אחרות כמו שציינו למעלה בפתיחה.

איך האוטומציה והבקרה משולבים כיום בתעשייה? | מרקון

איך נראות הקניות שלכם בסופר כיום ועולם ההזמנות?

גם תעשיית הקמעונאות החלה להשתמש באוטומציה כדי לצמצם את עלויות העבודה ובקרה. הכנסת מכונות לקופה עצמית, מערכות הזמנה מבוססות אפליקציה ואפילו הציבו עמדות אריזה עצמית. מהלך זה לעבר אוטומציה עלול לגרום לבעיות בעתיד אם לא נמצא פתרונות לבעיות אלו כמו פיתוח מקומות תעסוקה חדשים.

בשנים האחרונות, אוטומציה השתלבה בחיי היומיום שלנו. מהזמנת אוכל ממסעדה, דרך קניות באינטרנט ועד שירותי שיתוף רכבים. תהליך האוטומציה אינו חדש והוא לא הולך ונעלם הוא רק הולך ומתפתח מיום ליום.

התעשייה צועדת לעבר עולם אוטומטי יותר. ספקי תוכנה מנסים להפוך את המכונות למגיבות וחכמות יותר בעזרת שימוש בבינה מלאכותית. כלי אוטומציה מפותחים לטיפול במשימות שניתן לבצע באמצעות תוכנה.

כלים אלה גם מספקים את התפוקה הטובה ביותר האפשרית עם מעט שגיאות, וזו הסיבה שהם נמצאים בשימוש יותר ויותר בתעשיות כמו IT, משפטים, פיננסים וכו’.

איך האוטומציה והבקרה משולבים כיום בתעשייה? | מרקון

מה נכון יותר, אוטומציה שנשלטת ע"י אדם או מכונות?

מכונות אוטומטיות משמשות לעתים קרובות לביצוע עבודות הדורשות דיוק גבוה אך ניתן לבצע אותן ביד. רובוטים תעשייתיים משמשים לעתים לביצוע משימות מסוכנות מדי לבני אדם. ומחשבים משמשים לניתוח נתונים רפואיים ולא כמו בעבר שכל הנתונים הרפואיים היו מפוענחים ע”י הרופא בלבד.

לא ברור כמה משרות יאבדו לאוטומציה בעתיד, אבל ברור שהרבה אנשים דואגים מזה. ישנן שתי השקפות שונות לגבי האוטומציה צריכה להיות נשלטת – או על ידי בני אדם או על ידי מכונות.

איך האוטומציה והבקרה משולבים כיום בתעשייה? | מרקון

איך החברה שלנו יכולה להכניס לעסק שלך תהליכי אוטומציה ובקרה?

אנו עושים זאת על ידי פיתוח ואופטימיזציה של פתרונות אוטומציה של תהליכים שקורים כיום אצלך בעסק, כגון בקרים מתוכנתים הניתנים לתכנות (PLC) שמכניסים סדר לעסק. אנו משתמשים במומחיות ההנדסית שלנו במרקון כדי לתכנן ולבנות פתרונות בעלי ביצועים גבוהים עבור העולם האמיתי איתו אתם מתמודדים ביום יום.

אנו מיישמים גישה שיטתית לכל פרויקט, מתחילתו ועד סיומו. המהנדסים המנוסים שלנו יכולים לספק חבילה שלמה הכוללת הנדסה, תכנות, תיעוד והפעלה. זה מאפשר לך להתמקד בניהול העסק שלך בזמן שאנו דואגים להיבטים הטכניים של אוטומציה של תהליכים.

אוטומציה שמתאימה בדיוק לצרכים, לגודל וליכולות שלך.

אם אתה צריך ציוד אוטומציה מותאם אישית, יש לנו צוות מהנדסים פנימי שיכול לעזור לך בכל שלבי הפרויקט, מהתכנון ועד לביצוע העבודה ומעבר לו. אם אתה רוצה מוצרי מדף אז גם את זה יש לנו.

אוטומציה היא המפתח להצלחה בתעשיית הייצור. על ידי אוטומציה של תהליכים, חברות יכולות להפחית עלויות, לשפר איכויות ולהגביר את יעילות הייצור.

אנו מציעים פתרונות אוטומציה המותאמים לצרכים הספציפיים של כל לקוח, לרבות מערכות בקרה הניתנות לתכנות מורכב. אנו מציעים גם סיוע בתכנון ופיתוח פתרונות אוטומציה חדשים.

צור איתנו קשר למידע נוסף על האופן שבו החברה שלנו יכולה לבנות תהליכי אוטומציה ובקרה לעסק שלך, המספר שלנו: 04-9506090, ניתן גם להשאיר פרטים ואנחנו נחזור אליכם.

איגוד התעשיות הרובוטיות מעריך כי למעלה מ 70% מהמשימות במפעל ניתנות לאוטומטיות באמצעות הטכנולוגיות העדכניות. ישנם יתרונות רבים לאוטומציה של התהליכים שלך. אתה מקבל איכות טובה יותר, יעילות גבוהה יותר ועלויות ייצור נמוכות יותר.

יתר על כן, עם Robotic Process Automation (RPA), התהליך מדויק ושקוף יותר מאי פעם. עם RPA תוכלו לגלות בדיוק מה קורה במפעל שלכם בכל זמן נתון על ידי צפייה במסכי הרובוטים ותראו מה הם רואים ומבינים ומשם לקבל החלטות מדויקות יותר.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו

השאר לנו פרטים

נציג יחזור אליך בהקדם