לוח חשמל תעשייתי

חברת מרקון מתמחה בבניית לוח חשמל תעשייתי למסחר ברמות מורכבות שונות ומספקת ללקוחותיה מוצר איכותי העומד בתקנים ומאריך ימים, יחד עם שירות מסור של אנשי מקצוע מנוסים.  

דוגמה לוח חשמל 350A
הכולל מערכת בקרה מתקדמת לשליטה בכל המערכות

תנו לנו לעזור לכם!
רוצים לשבת איתנו על כוס קפה?

חשמל ובקרה

לוחות חשמל תעשייתיים הם חלק בלתי נפרד בכל מבנה בתעשייה, למשאבות, לבתי חולים, לוחות המשולבים בבקרים, לוחות לתחנות דלק, לוחות לבית החכם, לוחות לתחנות שאיבה ועוד. על כן, יש לספק לוחות באמצעות חברה מומחית ומנוסה לתחום כולל בתהליכי חשמל ובקרה.

חשמל ובקרה כוללות בתוכן גם את תהליכי בדיקת מתקני החשמל לא רק לשם ייצור תקין אלא לשם ייצור בטיחותי.

לכן ישנה חשיבות רבה בתהליכי חשמל ובקרה לבצע בדיקות למתקני החשמל הנמצאים במבנים מסחריים במבני מגורים, בתעשייה או בכל המוסדות והמבנים השונים, בכל מקום ועל פי הדרוש בחוק. כמו כן חשובה ביותר גם בדיקת מתקני החשמל לפני ההפעלה הראשונה, הפעלת מערכות בקרה לאחר שינויים יסודיים במבנים וכן לצורך בדיקות תקופתיות.

על פי החוק בעל המבנה, מתכנן המבנה וכן הקבלן ומפעיל המבנה מופקדים בכל הקשור לאחריות השמירה על תקינות המתקן החשמלי בכל מבנה ציבורי או פרטי. לכן באמצעות בדיקות תקופתיות שיש גם לבצע על פי החוק, בדיקות של מתקן החשמל, ניתן יהיה לוודא את יעילות המערכת, וכן זהו כלי יעיל ובטוח כדי לשמור ולפקח על בטיחות המתקן בבית או במפעל. כמו כן הוא יאפשר לאתר תקלות מיידיות וליקויים שונים בזמן. בנוסף חשוב לשמור גם על התקנים הקפדניים קיימים על פי חוק בייצור לוחות חשמל.

אצלנו במרקון תקבלו את כל הידע והניסיון שהצטבר בעבודה עם לקוחות בכל סדרי הגודל, להם סיפקנו שירות בניית לוח חשמל תעשייתי ברמה הגבוהה ביותר בהתאם לדרישותיהם. אנחנו נשמח להעניק גם לכם שירות מקצועי ואיכותי שתבינו שעשיתם את הבחירה הנכונה בנו. ניתן ליצור איתנו קשר כאן למטה.  

רוצים לדבר איתנו?

מלאו את הפרטים ונדאג לחזור אליכם במהירות

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו

השאר לנו פרטים

נציג יחזור אליך בהקדם