רובוטיקה | מרקון

חשמל ורובוטיקה – צו השעה למפעלים ולתעשייה בכלל

ניהול כוח אדם, דורש השקעה של משאבים רבים כגון: צוות ניהול, פיקוח, ייעול ושיפור מתמיד בעזרת הכשרת העובדים באופן תמידי בכדי לייעל ולשפר את יכולות העבודה שלהם. אך היום, ניתן למצוא רובוטים לתעשייה, כאלה המבוססים על 6 צירים, מה שמאפשר לבצע פעולות בתעשייה ובפרמצבטיקה, במכון תעשייתי, במכונות חריטת CNC, תעשיית המזון, ענף החקלאות ועוד. רובוט הבנוי על 6 צירים, הינו הרובוט הפופולרי ביותר והוא משמש לביצוע מגוון רב של פעולות כגון: ריתוך, צביעה, העברת חלקים, טעינה של מכונות שונות ועוד.

ישנן שתי תפיסות לעולם הרובוטיקה, הראשונה הינה תפיסה של קידמה, טכנולוגיה גבוהה, אשר מקדמת את האנושות והתעשייה גם יחד. שנית, קיימת תפיסה, אשר רובוטים יחליפו את בני האדם, מה שעשוי להדאיג עובדים רבים העובדים לשם פרנסתם ועשויים למצוא עצמם ללא עבודה. יש לציין כי התפיסה השנייה אינה מדויקת, היות וישנן עבודות של בני אדם שמצריכים חשיבה ויצירתיות, מה שרובוט מכני אינו יכול לבצע.

המומחיות של חברות המספקות ייצור ייעוץ והתקנת לוחות חשמל ומוצרי רובוטיקה למגזר התעשייתי

 

כל דבר שקשור אל חשמל ורובוטיקה, מתחיל עם תכנון ופיתוח, ייצור והטמעה של מכונות הרכבה, מבדקים ומערכות שהן משולבות בטכנולוגיות חכמות וחדשניות. מהנדסים העוסקים בתחומי האוטומציה והרובוטיקה מבצעים תכנון ופיתוח של מערכות מתקדמות לבדיקות איכות בכל מיני תחומים וכן גם בנושא של פיקוח ובקרה מתקדמת. ישנם רובוטים, אשר מתחברים למצלמות חכמות, מה שמאפשר איסוף של פריטים והנחתם במהירות גבוהה.

חברות רבות המתמחות בחשמל ורובוטיקה, מייצרות גם רובוטים מסוג עכביש שהם בעלי זרועות ומתחברים למצלמה חכמה. רובוט מסוג זה, מתאפיין ביכולת של האצה מהירה וזמן מחזור מינימלי. החיסרון היחיד של רובוט עכביש הוא הנפח הקטן ושטח עבודה שהוא יחסית מוגבל ולכן, יש להתאים אותו לעבודות ספציפיות המתאימות לנתוניו.

חשמל ורובוטיקה מתחיל מלוחות חשמל ובקרה

יש לציין, כי כל הקשור אל חשמל ורובוטיקה, מתחיל עם לוחות חשמל ובקרה. מהנדסי חשמל מורשים ויועצים מתכננים את הפרויקטים של מבנים תעשייתיים. המערכת לאחר שהותאמה לצורכי המפעל, עוברת תהליך QA קפדני, לפני שהיא מגיעה לבעלי המפעלים או הלקוחות שהזמינו את המערכות החיוניות להם להתנהלות יעילה, חסכונית ותקינה של הייצור בעסק.

רובוטיקה וטכנולוגיה משתלבים יחד בשימוש בתנועה מכנית המתוכנתת באמצעים טכנולוגיים, על מנת לבצע פעולות מגוונות בדיוק מרבי בכדי לייעל את העבודה וחיסכון בכוח אדם וזמן עבודה. תכנית הפעולה אינה מצריכה ידע מוקדם והתוצאה הינה – הגברת התחרותיות, הפריון והייצור במינימום זמן ועבודה פיזית קשה.

החברה שתסייע לכם בפרויקט שיקדם את המפעל והייצור בו

ישנם שיקולים רבים של מפעל לבצע פרויקט חשוב של חשמל ורובוטיקה, ראשית החיסכון הרב באנרגיה, חיסכון בכוח אדם, חיסכון בזמן וייצור מוגבר של מוצרים כאשר הם יוצאים בגימור מופתי מן המפעל ובמינימום טעויות שנמנעות באמצעות מערכות חיוניות אלה. חברת מרקון, מתמחה בפתרונות יעילים למערכות חשמל. החברה עוסקת בבקרה ואוטומציה וניהול פרויקטים. ברשות החברה, צוות מהנדסים מקצועי ומנוסה, אשר מלווים את לקוחות החברה לאורך הפרויקט ועד  להמשך התנהלות העסק, מעקב ומתן שירות.

ממליצים עלינו

מתוך הפרויקטים שלנו

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו

השאר לנו פרטים

נציג יחזור אליך בהקדם