ישומי בקרה

בקרת תהליכים תעשייתיים

כשאנחנו נמצאים בתהליך ייצור, עומדות לרשותנו מגוון דרכים לעשות בקרת תהליכים תעשייתיים בכדי שנוכל לשכלל ולייעל את המוצר שיתקבל בסוף במשך כל תהליך הייצור, יוכלו לעמוד לרשותכם אפשרויות מצוי של כלל המשאבים הקיימים עד לרמה הגבוה ביותר של כל משאב.

באמצעות ישומי בקרה בתהליכי הייצור זה מאפשר לנו לפקח, לבקר, למדוד ועוד, את תהליכי הייצור השונים אחד מהשני בזמן אמת ממש וגם במצבי דמו עוד לפני שהתהליכים מתחילים לקרות. בשוק כיום קיימות מספר מערכות בקרה תעשייתית כשכל אחת מהמערכות יודעת לתת מענה לתחומים שונים ולא לכולם יחד, את המכונות שעובדות על בקרה ניתן למצוא בתעשיית הנפט, גז, חשמל, מים ועוד.

 

מה זאת למעשה מערכת בקרה תעשייתית?

נגדיר תחילה את המונח: “מערכת בקרה תעשייתית” מונח זה ובעצם תפקידו זה מגדיר את התהליכים אותן המערכת אחראית לוודא כי הינם מתקיימים בתהליך הייצור בתוך מסגרת התקנים שהוגדרו להם, ושומרים על רף הבטיחות שהוגדרו להם ועוד. הבדיקות אותן עושה מערכת הבקרה קורות בתחומים מגוונים ובשביל זה, תוכלו לראות מספר מערכות שונות שאחראיות לבצע את הבדיקה שהכל קורה כפי שהוגדר לכל אחת מהן. בין המכונות תוכלו למצוא מערכת בקרה אוטומטית שתפקח ותשיג עבור המפעיל שלה את המידע וקונפיגורציות, מערכות בקרה מבוזרות ומערכות נוספות אחרות לבקרת תהליכים אחרים.

ישומי בקרה | מרקון

יתרונות ישומי בקרה בתהליכים תעשייתיים

כשאנחנו עושים בקרת תהליכים תעשייתיים זה בהחלט מאפשר למפעל המייצר לקבל אישורים ייחודיים, בעזרת הצגת מסמכים המעידים על כל תהליכי התכנון, שלבי ההתקנה, מערך הבקרה והניטור. את תהליכי ישומי הבקרה אנחנו נעשה רק ע”י אנשי מקצוע שהם מגיעים עם ניסיון מהשטח אותו צברו במשך שנים בתחום, זה מאפשר לכם כמזמיני השירות להיות בטוחים שעשיתם בחירה נכונה כך של כל אורך תהליך הייצור תקבלו מסמכים רשמיים שיעידו על עמידה בדרישות שלכם.

 
במה תורמות לנו מערכות אלו?

כשאנחנו מדברים על מסמכים רשמיים אנחנו מדברים על מסמכים אותם אנחנו מפיקים בזמן של בקרת תהליכים תעשייתיים בו אפשר לקבל פרוטוקול עבור הכשרת התקנה, הכשרת הפעלה, שרטוט עבודת המכשיר, תיעוד התכנון, ניתן גם לקבל חוברות הדרכה ונתונים של המכשיר ועוד.

מערכות שעושות בכל ארגון בקרת תהליכים, הן מאפשרות לנו לגרום לתהליך הייצור להפוך להיות אוטומטי ב 100% עליו מפקחים הפעם במקום בני האדם המכונות הרובוטיות בעלות מוסר העבודה הגבוה ביותר 😃 בדרך הזאת הארגון מגיע למצב שהוא חוסך הרבה מאוד כסף יחד בכל מה שקשור למשכורות העובדים במהלך השנה, בהחזקת כוח אדם במגוון תחומים שעולה יקר יותר ממכונה שיודעת לעשות כמה פעולות נדרשות או את כולן יחד, לא רק זה, המכונה יודעת לבקר את תהליך הייצור ובכך היא יודעת לתקן באופן ממוכן ולא ידני ולתיקון טעויות באופן ידני ולא באופן ממוכן, מונעת חזרה על עבודה כמה פעמים, את כל אלה ויותר מזה אנחנו מקבלים בעת שימוש במכונות בקרה בשל ישומי בקרה תהליכית של ניטור תהליכים תעשייתיים בצורה ממוכנת וממוחשבת.

ההמלצה שלנו במרקון לתפעול מדויק וחכם

יצא לנו לחדש ולהקים מכונות בארגונים שונים ולהתאים עבורם מערכות בקרה בכדי לייעל את עבודת הייצור ולקבל נתונים מדויקים מתהליך הייצור לאורך כל שלביו. תוכלו להתרשם ממספר פרויקטים שעשינו דרך כאן. רוצים לדבר? צרו איתנו קשר דרך הטלפון או במייל הנמצאים בעמוד צור קשר.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו

השאר לנו פרטים

נציג יחזור אליך בהקדם