חברות בקרה ואוטומציה - מערכות מקיפות ומקצועיות

חברות בקרה ואוטומציה | מרקון

מערכות בקרה ואוטומציה נדרשות להתפתח יחד עם שנות ניסיון רבים בתחום של מכשור ומערכות בקרה. חברות אלו אמורות לספק ללקוחות מערכות בקרה מקיפות, וכן להעניק פתרונות מקצועיים ויסודיים בתחום החשמל, המכשור, הבקרה והאוטומציה ברמת פרויקטים מקומיים. הפרויקטים שיש לבצע כוללים את תחומי תשתיות החשמל, הבקרה ולמעשה כל המכשור המקיף, כולל תכנון חשמלי, בניית לוחות חשמל, בקרה או יישום וביצוע של החיווט בשטח. חברות הבקרה מספקות גם מערכות משוכללות ומתקדמות של תכנות בקרים מתוכנתים מסוגים שונים וכן פיתוח מערכות ממשק לשם תפעול הייצור. לשם כך ניסיון רב בתחומי החשמל, הבקרה והמכשור יאפשרו תכנון, תהליכי אפיון וכן ביצוע של פרויקטים מסוגים שונים בכל תחומי הבקרה בתעשייה ובקרת מבנים.

מגוון של פתרונות בקרה ואוטומציה ללקוח קצה

חברות בקרה ואוטומציה מעניקות פתרונות מקיפים נוספים בתחומי החשמל ובתחומי מערכות בקרה ומכשור כגון: אפיון המערכת ותכנון יסודי מקיף, בחירה והתקנה של מכשור ומכונות, שילוב של מערכות בקרה, בקרת חשמל באמצעות מערכות שליטה ממוחשבות, וכל זאת בהתאמה מלאה לדרישות ולצרכי הלקוח הנהנה מחופש בבחירה ובהתאמת הציוד ומשתלב בתהליך הדרוש לפתרון כל בעיה.

כיום יישום פתרונות בתחומי החשמל, שילוב של מערכות בקרה ומכשור נעשה בהתאם לדרישות המבנה, היקף הפרויקט ובהתאם למטרות הלקוח. על כן חשוב לספק ללקוחות מערכות בקרה אמינות, תוך כדי מתן יעוץ וידע רב שנצבר עם הניסיון השנים, לגבי ציוד המכשור המפקח על מערכות הבקרה שיושמו. לידע זה חשיבות רבה מכל בחינה כי זה מאפשר בחירה נכונה וממוקדת לצרכי הייצור ובקרת המבנה, חיסכון בכסף, וכמובן תפעול נכון ואופטימאלי של ציוד הבקרה וכן מאפשר ייצור וניצול מקסימאלי של כל מערכות הבקרה שהוטמעו.

חשיבות הניסיון של החברה איתה מתקשרים

החברה צריכה להיות מחויבת לספק ללקוחותיה פתרונות מגוונים על פי הטכנולוגיות השונות שמבקש הלקוח ליישם בתוך המבנה העסקי, או במערכות הבקרה בייצור, בתשתית ועוד, וכן חשוב שהלקוח יוכל לקבל את המלצות החברה על הטכנולוגיה המתאימה למערכות הבקרה שיתאימו יותר לפרויקט שלו.

חשוב להביא לכל פרויקט את כל הניסיון הרב עם פיתוח מקיף וגישות רבות לשילוב של מערכות חשמל, בקרה או מכשור עם מגוון של אפשרויות ופתרונות. כלל התפיסות הקיימות בתעשיות השונות יוצרות יותר עשייה פורייה וחיבור בין לקוחות לאור מערכות הבקרה הרבות והמגוונות ליישומים ולצרכים שונים של לקוחות מכל תחום.

שלבי העבודה בפרויקט כוללים למשל אפיון התהליך תוך לימוד והבנת דרישות הלקוח, תכנון מערכות חשמל, בקרה ואוטומציה ,ייצור לוחות חשמל והתקנות בשטח ועוד.

פעילות לא נכונה של מערכות אלו עלולה ליצור למשל נזקים כמו אי תחזוקה מספקת של מתקני החשמל עד למצב של קצרים ולהעמסת זרמים בארון החשמל, וכל אלו עלולים לגרום לדליקה בארון החשמל ואף לשריפה מסוכנת. לכן חשוב למשל לבצע שירות שוטף לבדיקת תקינות ארונות החשמל באופן מתמיד במסגרת שירותי חברות בקרה. את השירות הזה אנחנו מציעים אצלנו במרקון למגוון חברות ומפעלים תעשייתיים שמעוניינים בעבודה משותפת ויעוץ יעיל לחיסכון ותפעול המערכות והמכונות אצלם. צרו איתנו קשר כאן למטה ונדבר.. 

 

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו

השאר לנו פרטים

נציג יחזור אליך בהקדם