חברות בקרה ואוטומציה | מרקון

חברות בקרה ואוטומציה – להתייעלות של מפעלים תעשייתיים

מפעל אשר מעוניין לקבל תמונה מדויקת על תהליכים תעשייתיים, חייב לפנות אל חברות בקרה ואוטומציה בכדי לבנות תהליך עבודה מבוקר ואוטומטי. המטרה היא אחת – להטמיע את תהליך האוטומציה ולייעל את המפעל. זהו למעשה כלי הכרחי במערכת של זרימת הנתונים של כל מפעל, כך שניתן יהיה לצמצם את טווח הטעויות האנושיות בתהליכים של הייצור ועוד. בדרך זו, ניתן בהחלט לצמצם עלויות ולהגדיל את התפוקה של הייצור בעלויות שהן נמוכות באופן משמעותי.

שליחה של אותות מקודדים למערכות ממוחשבות אשר מפענחות אותות, כך שיתאפשר ניהול יעיל יותר של כל תהליכי הייצור. כאשר מדברים על בקרה תעשייתית, מקשרים זאת מיד אל חברות בקרה ואוטומציה, שכן הן אלה שמתעסקות בתחום זה. למעשה, מדובר על אחד מהתהליכים הקריטיים של הייצור במפעלים תעשייתיים.

אוטומציה בתחום התעשייה

בכל שלב של הליך ייצור במפעל, יש לעבור בקרה גם אם מדובר בעיבוד הראשוני או בשלבים הסופיים של ייצור מוצר מסוים. בקרה ואוטומציה, נכונים לכל גודל של תעשייה, אם עבור מפעלים אשר מייצרים מוצרים בסיסיים או עבור מפעלים שמייצרים מוצרים מורכבים יותר וגדולים. כאשר העבודה במפעל מתייעלת ע”י חברות בקרה ואוטומציה אשר מתאימות את המערכות הנחוצות לכם במפעל, מה שמאפשר התייעלות בשרשרת הייצור.

תוכלו לפנות לעצמכם זמן ומשאבים, כמנהלי המפעל לתחומים אחרים וחשובים. כאשר בעלי מפעל בטוחים כי קיימת מערכת של בקרה ואוטומציה והמפעל מתנהל נכון, ניתן יהיה לפתח רעיונות חדשים ולקדם את המפעל לעוד אופציות רווחיות. יש לציין, כי אוטומציה ובקרה תעשייתית, הינו תחום אשר מתפתח כל העת ולכן, יש להתייעץ תמיד עם חברות בקרה ואוטומציה וכן, מומלץ במקביל, לעקוב אחר טכנולוגיות אשר מגיעות לארץ, היות וכל עוד תהיו מעודכנים, תוכלו להבטיח את ההצלחה והעמידה בדרישות השוק אשר מתחדשות ללא הרף.

אל תישארו מאחור והתקדמו עם הקדמה

אף אחד מהתעשיינים, אינו מעוניין להישאר מאחור ולכן, פנייה אל חברות בקרה ואוטומציה הינה הכרחית. התחרות בענף התעשייה הינה עצומה וקשה ולכן, תמיד יש להיות בקדמה ולהיות ערניים בכל מה שקורה בשוק הבקרה והאוטומציה, לייצור רב יותר והצלחה בטוחה. זו הסיבה שיש לפנות לחברה שמבצעת ניהול פרויקטים עם ניסיון של שנים בנושא של אוטומציה ובקרה.

חברת מרקון, הינה חברה הנחשבת מובילה בתחום זה כאשר היא מתמחה במתן פתרונות יעילים למערכות החשמל. החברה עוסקת בייעוץ, תכנון וניהול של פרויקטים רבים בשיטת TURN KEY. לחברה צוות של מהנדסים מן השורה הראשונה העומדים בקשר ארוך עם הלקוחות, כאשר המהנדסים של החברה מלווים את הלקוחות מהשלבים הראשונים ועד למתן שירות. בגלל שיותר ענפים כלכליים בשוק ובכלל זה גם ענף התעשייה עוברים שינויים מרחיקי לכת של אוטומציה, רובוטים, סימולאטורים, תוכנות ומערכות בינה מלאכותית, דבר זה מביא עימו בשורה חדשה לענף התעשייה ולכן, חברת מרקון, מעורה בכל השינויים הללו ומיישמת אותם הלכה למעשה בענף התעשייה.

תוכלו ליצור איתנו קשר דרך לחצני ההתקשרות כאן למטה ואנו נקבע פגישה אישית ונכיר אחד את השני ואיך אנו יכולים להתאים את היכולות שלנו לצרכים שלכם, כדי שנוכל להפיק את המרב מהעבודה המשותפת שלנו. מחכים לשיחה מכם! 

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו

השאר לנו פרטים

נציג יחזור אליך בהקדם