אוטומציה ובקרה | מרקון

אוטומציה ובקרה משולבים כיום בכל תחום

כאשר רוצים לבנות מערך של כוח אדם במקומות עבודה בעלי מספר רב של עובדים ומחלקות חשוב להיערך לכך בצורה יסודית. בסופו של דבר כוח האדם בונה את מערך העבודה כולו. המערך הוא זה שמגייס את העובדים וחלקם יהיו בתפקידי ניהול בין אם על עובדים אחרים ובין אם על מכונות אוטומטיות שונות.

גיוס כולל וקפדני של עובדים איכותיים

תהליכי גיוס כוח אדם צריכים להיעשות בצורת מיון קפדני תוך כדי התאמה מיטבית לצרכי הלקוחות. כוח אדם מעניק למעשה טיפול נרחב ומקצועי שנתמך בתשתית רחבה ובתחומי ידע רבים. כל זאת על בסיס מגוון ביותר מבחינת ניהול וגיוס עובדים לפרויקטים מתקדמים ובעיקר במקומות עבודה דינאמיים הדרישות כידוע משתנות כל הזמן, כמו למשל בחברות הייטק והלאוטק.

ערך מוסף ללקוחות

גיוס קפדני וחכם מייצר ללקוחות ערך מוסף ונגישות רבה למאגרי מידע של עובדים הטובים ביותר בשוק.
במיוחד בתחום הרובוטיקה ניתן להציע ללקוחות פתרונות תוכנה ייחודיים עם האפשרות לאוטומציה ובקרה של תהליכים. כלומר כך משיגים יעילות רבה יותר מבחינת גיוס, מבחינה תפעולית והכל תוך כדי חיסכון רב בזמני הביצוע, וכמעט ללא טעויות אנוש. תהליכים ארגוניים חדשניים אלו הם קלים וידידותיים ומשולבים גם באפליקציות נוחות או בסביבה טכנולוגית ייחודית. בכל תהליך ארגוני חשוב להציע ללקוח מגוון של פתרונות עם אפשרות ליצירת מאגר של מוקדי שירות כדי לתפעל וליישם את כל התהליך הארגוני בו יש משתמשים רבים.

אוטומציה ובקרה | מרקון

כידוע בתחום כוח האדם ניתן לגייס במהירות אלפי עובדים ולקבל אלפי קורות חיים. זהו החלק המהיר והפשוט, לפרסם משרת דרושים ולקבל באותו הרגע מאות קורות חיים. נשאלת כמובן השאלה כיצד ניתן לגייס מתוך כל המאגר העמוס והעצום הזה את העובד הטוב ביותר ולא רק זאת אלא כיצד ניתן לגרום לכך שמודעת הדרושים שלנו תגיע לאנשים הרלוונטיים ביותר בתחום. ובעיקר בנושא של אוטומציה ובקרה זהו תחום שאינו נפוץ מבחינת ניסיון והשכלה רלוונטית של עובדים. השלב המכריע הבא הוא כמובן לבחור את העובדים הטובים והאיכותיים ביותר לעיתים אלו עובדים שכבר פועלים בחברות מובילות, וחשוב ליצור במערכת כזו תחושה של קידום ושדרוג האפשרויות לעבודה חדשה בתחום של אוטומציה ובקרה. לבסוף קליטת העובדים ואנשי הניהול והמפתח יוצאת לדרך וצריכה גם להוכיח את עצמה. בסיכומו של דבר גיוס עובדים וניהול מערך כוח האדם חייב יהיה להתנהל באמצעות אנשי מקצוע המומחים לתחום. זהו אתגר שמציע אפשרויות גדולות ובעיות רבות שדורשות פתרון מיידי. כאמור תחום הבקרה והאוטומציה הוא דינאמי ומתעדכן בכל רגע בין אם לעסקים קטנים ועד למפעלים גדולים. תחום כוח האדם יכול לחסוך אנרגיות רבות בחיפוש אחר העובד המתאים שיוכל להישאר בתפקיד לזמן רב בהצלחה ולקדם את בית העסק. מכאן שלנושא חשיבות רבה ופרמטרים שונים ומורכבים ליישום תהליכים חשובים אלו.

איך גם אתם יכולים להתקדם ולייעל את מערך כוח האדם אצלכם?

אנחנו בחברת מרקון מבינים את החשיבות של שילוב כוח האדם האיכותי לצד מערכות אוטומטיות מתקדמות בהן שולטת מערכת בקרה מתקדמת וחכמה שיודעת לנהל את כל המערכות שהוגדרו לה בצורה מופתית.

אנחנו נדע להתאים עבורכם את המערכת האוטומטית עם יכולות בקרה מהמתקדמות ביותר וזאת בהתאם לצרכים שלכם מהמערכת. רוצים מערכת אוטומטית ומבוקרת אצלכם? צרו איתנו קשר כאן באתר או פה למטה ונדבר.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו

השאר לנו פרטים

נציג יחזור אליך בהקדם