אוטומציה ובקרה

אוטומציה ובקרה | מרקון

יתרונות מתקדמים רבים בעולם האוטומציה והבקרה

אוטומציה ובקרה הם למעשה שימוש במכונות ומערכות בקרה טכנולוגיות זאת בכדי כדי להפיק את המרב בתהליכי יצור שונים במבנים, במפעלים או לשם אספקת שירותים.

לאוטומציה יתרונות רבים כמו הגברת התפוקה והייצור, פרודוקטיביות ותהליכי בקרה יעילים, האיכות משופרת יותר וגדולה יותר, גם אחידות התהליכים והמוצרים משתפרת בצורה משמעותית לכן לרוב מתקינים ומשתמשים באוטומציה במקרים הבאים לשם קיצור תהליכי יצור והפיכתם ליעילים, תהליכי יצור לשם שיפור התפוקה, האיכות, כדי ליצור דרגת דיוק גבוהה יותר, אוטומציה מחליפה עובדים בפעילויות המצריכות כוח פיזי או פעילות קשה ומונוטונית, היא מחליפה גם עובדים בתנאי סיכון, יכולה לבצע פעילויות שהן מעבר ליכולת האנושית מבחינת העמסת גודל, משקל, עבודה במהירות רבה יותר, כוח סבל וכדומה.

יתרון כלכלי ברור שיחסוך לכם מאות אלפי שקלים בשנה

לאוטומציה יתרון תפעולי וכלכלי ברור – היא חוסכת הוצאות רבות ומאפשרת לעובדים למלא תפקידים אחרים, העבודות הן ברמה גבוהה יותר אם בתכנון, בהתקנה או בהפעלה ובתחזוקה. החסרונות הופכים למעטים וההאצה הכלכלית הופכת לבולטת. אולם האוטומציה נדרשת לבקרה קפדנית ותמידית. הבקרה האוטומטית מווסתת תהליכים או תנאים ללא התערבות ישירה של בן אדם. מעגל בקרה אוטומטי משווה ערך שנמדד בתוך התהליך עם ערך מתוך הסדרה שנקבעה מראש, הבקרה מעבדת את הנתונים כך שהתהליך נשאר יציב למרות ההפרעות.

מגוון פתרונות לצרכי המזמין

מערכת בקרה אוטומטית מספקת בקרה וניטור של סוגים שונים של מערכות כגון מערכת הייצור וכן אפשר לתכנן מערכת בקרה לשימור הגדרות של ערכי טמפרטורה, לחץ או לחות בתוך כל מתקן ייצור. חברה מקצועית לאוטומציה ובקרה צריכה להעניק שירותים בתחום הפיקוד, הבקרה, המחשוב והטכנולוגיה וכן להתמחות במערכות בקרת חשמל ממוחשבות ומקיפות ביותר. תחומיי התמחות עיקריים של חברה לאוטומציה ובקרה בתחום המבנים והמוסדות, הן בתחום מערכות בקרת תאורת רחוב ברשויות המקומיות, ערים או מועצות אזוריות, תכנון מערכות לבקרת חשמל ולחסכון באנרגיה במבנים ובמוסדות ציבור, תכנון של מערכות ממוחשבות לבקרה ולשם דווח לתאורת חירום, בניית מערכות אלחוטיות משולבות לשם פיקוד ושליטה, נתינת פתרונות ייחודיים ומהירים לאיתור והתראה על תקלות שונות במיוחד בתחום החשמל, הפקת מערכות למניית צריכת חשמל והפקת דוחות.

איפה עוד תמצאו את תחום האוטומציה והבקרה נותן מענה?

אוטומציה ובקרה נפוצים גם בתחום החקלאות בנושאים כגון: מחשוב ודווח מרצפת הייצור, הפקת מערכות משוכללות של בקרה לצרכי מיון ואריזה, הפעלת ערכות בקרה הנוגעות לתחום הקירור ומיזוג אוויר כולל איתור תקלות וטיפול מהיר בנושא, הפעלת מערכות בקרת אקלים בחממות, יישום של מערכות בקרת השקיה ודישון על פי טכנולוגיות מתאימות ותוך הפקת סטטיסטיקה לשם שיפור התפוקה החקלאית, הפקות מערכות בקרה ללולים ורפתות, יישום של מערכות בקרה המשלבות את שקילת הייצור ובקרת הנעה, הטמעה של מערכות טכנולוגיות מתקדמות בתחום בקרת תהליכים ואוטומציה תעשייתית. כך שלמעשה החברה צריכה לעסוק בכל תחומי הייצור והתפוקה בהתאם לצרכיו האישיים של כל לקוח או כל מבנה באופן פרטי.

אצלנו בחברה תקבלו את מלוא השירות לבניית תהליכים אוטומטים ומבוקרים ברמה הגבוהה ביותר. מרקון מעמידה לרשותכם צוות יעיל ומקצועי עם ניסיון רב במגוון תחומים המגיע מעבודה שוטפת או מפרויקטים חד פעמים אצל מגוון חברות בישראל. צרו איתנו קשר טלפוני או השארת פרטים כאן למטה. 

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו

השאר לנו פרטים

נציג יחזור אליך בהקדם